Najnowsze dowcipy:

Kulminacja

Mąż wraca do domu i od progu krzyczy: - Kochanie trzafiłem "6" w totolotka. Żona siedzi bez żadnej reakcji. - No kochanie nie cieszysz się? Wygrałem w totolotka, będziemy bogaci. A żona smutnym głosem: - Mamusia mi zmarła. A mąż na to: - o kur*** KUMULACJA!!!

Ocena: 3.50
Dodany: 2006-04-14T09:27:54.000+02:00 przez: Zenek
Rzewski

Tanczy Anna Pietrowna z porucznikiem Rzewskim - Panie poruczniku, jak Pan spedzil wczorajszy wieczor? - Jebalem krowe - ?! Taniec sie zakonczyl i Rzewski odprowadza Anne Pietrowne. Anna Pietrowna ochlonawszy z glebokiego szoku pyta kapitana Pawlowa: - Kapitanie Pawlow, czy ten porucznik Rzewski....to taki bardziej zartownis czy zboczeniec...? - Ooooo, z cala pewnoscia zartownis. Wczoraj wieczorem gdy jebalem krowe udezyl mnie deska w dupe..

Zbyt mało głosów
Dodany: 2006-04-14T09:33:03.000+02:00 przez: Maciek
Żaba

Pewna kobieta wpadła na pomysł, żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł, za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę licząc, że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł, dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować, wypierdalasz...

Zbyt mało głosów
Dodany: 2006-04-14T09:40:24.000+02:00 przez: gall anonim
Inwalida

Przy kasie w jakims zatloczonym hipermarkecie przeciska sie koles i krzyczy: -Przepuscic inwalide!!! Do jasnej cholery Przpuscic inwalide! Jestem wczesniakiem, urodzilem sie w siodmym miesiacu! Na co pewien facet odpowiada mu ze stoickim spokojem: -Mysle, ze wyraze ogolna opinie, jesli powiem, zeby szedl pan w pizdu jeszcze na dwa miesiace!

Zbyt mało głosów
Dodany: 2006-04-16T22:01:48.000+02:00 przez: Piotrek
Święta

Do seksuologa przychodzi facet i zglasza mu swoje problemy z erekcja. Lekarz kaze mu sie rozebrac, dokladnie oglada jego organy, potem wyjmuje z szafki jodyne, smaruje mu jedno jajo na fioletowo, zapisuje cos w karcie pacjenta i kieruje go z nia do lekarza majacego gabinet na drugim koncu przychodni. Facet wchodzi do drugiego gabinetu daje karte doktorowi, ten czyta, kaze mu sie rozebrac, wyciaga z szafki jakis plyn, maluje mu drugie jajo na zielono, zapisuje tez cos w karcie i odsyla goscia z powrotem do pierwszego specjalisty. Po drodze klient postanowil sprawdzic co mu dolega. Otworzyl szara koperte wyciagnal swoja karte i czyta. Wpis pierwszy : " Z okazji Swiat Wielkanocnych, przesylam panu doktorowi najserdeczniejsze zyczenia. dr Kowalski" drugi: " Dziekuje za mile slowa, Panu tez zycze duzo wielkanocnej radosci, dr Malinowski"

Zbyt mało głosów
Dodany: 2006-04-16T22:03:24.000+02:00 przez: Zenek
Losowy dowcip
Szczyt pecha: Zostać zabi...

Szczyt pecha: Zostać zabitym przez meteoryt ze złota.

Zbyt mało głosów
Dodany: 2005-10-05T13:23:08.000+02:00 przez: BraVo
Reklama

add